HomeShopBabySymbioram gotas (me pika)

Symbioram gotas (me pika)

1700 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Categories: ,

Description

  • Symbioram Pika kundër kolikave
  • Symbioram përmban suplemente ushqimore simbiotike të bazuara në laktobacile dhe/ose bifidobaktere të kombinuara me fruktooligosakaride që favorizojnë rikuperimin e ekuilibrit të florës së zorrëve
  • Laktobacilet favorizojnë funksionimin e duhur të sistemit tretës dhe mbrojtjen natyrale
  • Formuluar posaçërisht për fëmijët, për shkak të përdorimit të tij me pika
  • 7.5ml

Additional information

brand

Ordesa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Symbioram gotas (me pika)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *