HomeShopBabyBabé Hand Repairing Cream 50ml

Babé Hand Repairing Cream 50ml

1170 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Kremi riparues i duarve Babé është ideal për duar të thata, shumë të thata, të çara ose të dëmtuara sepse rehaton dhe qetëson menjëherë lëkurën. Për shkak të një kombinimi të përbërësve me aftësinë për të hidratuar, ushqyer, riparuar dhe mbrojtur lëkurën, ky krem është në fakt një kujdes global për duart. Për më tepër, tekstura e tij kremoze përthithet shpejt pa u ngjitur.

Përbërësit kryesorë:

  • 1% glicerinë e mban lëkurën të hidratuar;
  • Film molekular hidratues 7%, në thelb, një kombinim përbërësish që sigurojnë hidratim të vazhdueshëm të lëkurës duke rritur menjëherë nivelet e hidratimit të lëkurës dhe duke e lënë atë të butë dhe të lëmuar;
  • Kompleksi riparues 1% një përzierje përbërësish që jo vetëm hidratojnë dhe qetësojnë, por gjithashtu kanë aftësinë për të riparuar lëkurën e dëmtuar;
  • 0,50% vaj Shea hidraton dhe rikthen fleksibilitetin e lëkurës.

Si të përdorni:
Aplikoni kremin riparues të duarve Babé në duar, me një masazh të butë, sa herë që është e nevojshme.

Additional information

Weight 05 kg
Dimensions 2 × 5 × 3 cm
brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Hand Repairing Cream 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *