HomeShopBabyBlevit Sin Gluten

Blevit Sin Gluten

920 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

  • Blevit plus pa gluten është një muhalebi drithërash i bërë nga orizi dhe misri dhe ka një përmbajtje të ulët sheqeri
  • Me fruktooligosakaride (FOS) dhe drithëra të plota: burim i fibrave të tretshme. Konsumimi i drithërave të plota ndihmon në rritjen e marrjes së karbohidrateve komplekse dhe balancimin e dietës
  • Ofron Bifidobacterium infantis IM1: Bifidobacterium i patentuar dhe ekskluziv për Laboratorios Ordesa
  • Vlera e shkëlqyer ushqyese: Përmbajtje e lartë e kalciumit, hekurit dhe 9 vitaminave
  • Hekuri kontribuon në zhvillimin normal kognitiv të fëmijëve. Kalciumi dhe vitamina D janë të nevojshme për rritjen dhe zhvillimin normal të kockave tek fëmijët. Përveç kësaj, vitamina D kontribuon në funksionimin e duhur të sistemit imunitar të fëmijëve

*Përmbajnë vetëm sheqerna natyrale

Additional information

Weight 03 kg
brand

Ordesa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blevit Sin Gluten”

Your email address will not be published. Required fields are marked *