HomeShopBabyBlemil Plus AE (konstipacion)

Blemil Plus AE (konstipacion)

3000 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

  • Blemil plus 2 AE është një formulë qumështi vijuese që siguron një përmbajtje të ekuilibruar të lëndëve ushqyese në dietën e fëmijëve të prirur ndaj kapsllëkut, që nga 0 muaj moshës si pjesë e një diete të larmishme progresive

Kontributi shtesë i magnezit

  • Blemil plus AE rrit më tej kapacitetin e tij kundër kapsllëkut falë rritjes së përqendrimit të magnezit
  • Formulat për foshnjat me përmbajtje të lartë të laktozës dhe magnezit nxisin hidratimin e jashtëqitjes dhe përmirësojnë simptomat e kapsllëkut
  • Gjithashtu siguron një furnizim të ekuilibruar të vitaminave, mineraleve dhe aminoacideve që plotëson rekomandimet e ESPGHAN
  • Një kombinim ekskluziv i prebiotikëve me zinxhir të shkurtër dhe të gjatë (FOS dhe Inulin) që rrit frekuencën dhe ul konsistencën e lëvizjeve të zorrëve. Ata gjithashtu ushtrojnë një efekt prebiotik në të gjithë traktin tretës

Additional information

Weight 08 kg
brand

Ordesa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blemil Plus AE (konstipacion)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *