HomeShopBabyOmega Kids 54 gummies

Omega Kids 54 gummies

2500 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Categories: ,

Description

  • Omega Kids Tableta të përtypshme
  • Suplement ushqimor me ëmbëlsues për fëmijë, i cili kontribuon në funksionimin normal të trurit
  • Me acide yndyrore Omega 3 (DHA dhe EPA) me origjinë detare dhe Omega 6 me origjinë bimore (GLA), përqendrimi i të cilave lehtëson përthithjen
  • Përmbajtja e lartë e vitaminave D dhe E, të cilat kontribuojnë në ruajtjen e kockave, dhëmbëve dhe në funksionimin normal të sistemit imunitar
  • Tabletat e përtypshme në formë haribosh kanë një shije të këndshme agrumeje për të lehtësuar konsumimin e saj nga më të vegjlit e shtëpisë
  • E përshtatshme për fëmijët nga 5 vjeç

Additional information

brand

Ordesa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Omega Kids 54 gummies”

Your email address will not be published. Required fields are marked *