HomeShopBabyBabé Pediatric Extra Mild Shampoo

Babé Pediatric Extra Mild Shampoo

1500 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Babé Pediatric Extra Mild Shampoo është një shampo për bebe tear-free që lan butësisht flokët delikate të foshnjave dhe fëmijëve të vegjël.

Me një pH të përshtatur për të mos shkaktuar lot ofron një eksperiencë të rehatshme të banjës. Për shkak se përmban kondicioner për flokët dhe panthenol, ai gjithashtu jep shkëlqim dhe butësi për flokët dhe lehtëson krehjen.

Përbërësit kryesorë:

  • Kompleksi Babé Baby Care 0,50% ndihmon në reduktimin e inflamacionit dhe gjithashtu zbut dhe zbut lëkurën;
  • 1% Kondicioner për Flokët të cilët ofrojnë vitalitet dhe gjithashtu butësi për flokët;
  • 1% Panthenol i bën flokët më elastikë, më të butë dhe gjithashtu më të lehtë për t’u krehur.

Si të përdorni:

Aplikoni shampon Babé Pediatric Extra Mild në flokë dhe skalp të lagur. Masazhojeni butësisht, më pas shpëlajeni tërësisht.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Pediatric Extra Mild Shampoo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *