HomeShopBabyBlevit L

Blevit L

1200 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

  • Blevit L është një preparat i çastit i përbërë nga ekstrakte frutash të tretshme (kumbullë, tamarind dhe kivi) që janë përzgjedhur dhe kontrolluar në mënyrë rigoroze. Kumbullat e thata, tamarindi dhe kivi janë të dobishme për foshnjat me kapsllëk

  • Blevit L mund të merret çdo ditë nga 1 deri në 3 herë në ditë. Doza e tij ndryshon në varësi të moshës dhe rekomandohet:

Deri në 2 muajsh: 1 lugë kafe (rreth 2.5 g) në 50 ml ujë

Nga 2 deri në 6 muaj: 1 lugë çaji (rreth 5 g) në 50 deri në 100 ml ujë

Deri në 1 vjeç: 2 lugë çaji (rreth 10 g) në 100 ml ujë

Nga 1 deri në 8 vjeç: 1 ose 2 lugë gjelle (rreth 20 g) në një filxhan ose gotë ujë (200 ml)

Mbi 8 vjeç: 2 ose 3 lugë gjelle (rreth 40 g) në një filxhan ose gotë ujë (200 ml)

Additional information

brand

Ordesa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blevit L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *