HomeShopUncategorizedOmega Kids Emulsion 100ml me shije limoni

Omega Kids Emulsion 100ml me shije limoni

2200 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

  • Suplement ushqimor me ëmbëlsues për fëmijë, i cili kontribuon në funksionimin normal të trurit
  • Me acide yndyrore Omega 3 (DHA dhe EPA) me origjinë detare dhe Omega 6 me origjinë bimore (GLA), përqendrimi i të cilave lehtëson përthithjen
  • Përmbajtja e lartë e vitaminave D dhe E, të cilat kontribuojnë në ruajtjen e kockave, dhëmbëve dhe në funksionimin normal të sistemit imunitar
  • Formati i lëngshëm lehtëson përthithjen dhe përdorimin e përbërësve të tij dhe aroma e këndshme e limonit favorizon pranimin e tij

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Omega Kids Emulsion 100ml me shije limoni”

Your email address will not be published. Required fields are marked *