HomeShopBabyBlevit Plus 8 Cereales con Miel (mjaltë)

Blevit Plus 8 Cereales con Miel (mjaltë)

1093 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

  • Blevit plus 8 Drithëra me mjaltë është një muhalebi drithërash i bërë nga një përzierje e ekuilibruar e 8 drithërave dhe mjaltit, i cili përfshin drithëra të plota në përbërjen e tij dhe përmban vetëm sheqerna të pranishëm në natyrë
  • Përmbajtje më e ulët e sheqerit: Përmban vetëm sheqerna të pranishëm në natyrë. Parandalimi i përdorimit të foshnjës me shijet tepër të ëmbla dhe konsumimin e tyre të zakonshëm
  • Me fruktooligosakaride (FOS) dhe drithëra të plota: burim i fibrave të tretshme
  • Ofron Bifidobacterium infantis IM1: Bifidobacterium i patentuar dhe ekskluziv për Laboratorios Ordesa
  • Përmbajtje e lartë e kalciumit, hekurit dhe 9 vitaminave
  • Hekuri kontribuon në zhvillimin normal kognitiv të fëmijëve
  • Kalciumi dhe vitamina D janë të nevojshme për rritjen dhe zhvillimin normal të kockave tek fëmijët
  • Përveç kësaj, vitamina D kontribuon në funksionimin e duhur të sistemit imunitar të fëmijëve

Additional information

Weight 06 kg
brand

Ordesa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blevit Plus 8 Cereales con Miel (mjaltë)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *