HomeShopBabyBabé Pediatric Moisturizing Body Milk 500ml

Babé Pediatric Moisturizing Body Milk 500ml

2460 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Babé Pediatric Moisturizing Body Milk është një hidratues i përditshëm i kujdesit për lëkurën delikate të foshnjave dhe fëmijëve.
Qumështi hidratues i trupit Babé Pediatric është formuluar posaçërisht për të hidratuar dhe ushqyer lëkurën e butë të foshnjave dhe fëmijëve.

Me Gjalpin Kokum ky locion forcon barrierën natyrale të lëkurës, pra, duke mbrojtur lëkurën. Për më tepër, ky locion përmban përbërës që kanë aftësinë të qetësojnë dhe qetësojnë, gjithashtu duke ofruar rehati dhe butësi për lëkurën e tyre delikate. Për shkak të formulës së tij që përthithet shpejt, qetëson dhe ushqen menjëherë lëkurën.

  • Përbërësit kryesorë:
  • Kompleksi 0,50 Babé Baby Care ndihmon në reduktimin e inflamacionit dhe gjithashtu zbut dhe zbut lëkurën;
  • 1% Gjalpë Kokum rrit elasticitetin dhe fleksibilitetin e lëkurës;
  • 0,50% Matricaria ndihmon në reduktimin e inflamacionit;
  • 0,25% Vitamina E jep veti antioksiduese.

Si të përdorni:
Aplikoni Babé Pediatric Moisturizing Body Milk në lëkurën e foshnjës pas pastrimit dhe tharjes. Masazhojeni butësisht derisa produkti të përthithet.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Pediatric Moisturizing Body Milk 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *