HomeShopBabyBlevit RizCream 0%

Blevit RizCream 0%

1035 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

  • Blevit RizCrem është i përbërë nga kremi i orizit me bifidobaktere dhe laktobacile, për ushqyerjen plotësuese të foshnjës nga mosha 4 muajsh
  • Kremi i orizit favorizon rregullimin e tranzitit të zorrëve për shkak të tretshmërisë dhe tolerancës së tij
  • Diarreja dhe çrregullime të tjera të lehta gastrointestinale janë të shpeshta gjatë muajve të parë të jetës, pasi mbrojtja e foshnjës ende duhet të zhvillohet dhe forcohet
  • Blevit Rizcrem ka një përmbajtje të lartë të kalciumit dhe hekurit dhe është një burim i 13 vitaminave
  • Blevit RizCrem nuk përmban sheqerna të shtuara, por vetëm sheqerna natyrale
  • Me bifidobaktere dhe laktobacile, komponentë të zakonshëm në florën e zorrëve

Additional information

Weight 03 kg
brand

Ordesa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blevit RizCream 0%”

Your email address will not be published. Required fields are marked *