HomeShopBabyBlevit plus Optimum 8 Cereals (Mjaltë)

Blevit plus Optimum 8 Cereals (Mjaltë)

920 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

  • Blevit plus Optimum 8 Cereals me Mjaltë është një muhalebi drithërash i bërë me grurë integral, tërshërë, triticale, oriz, drithëra të plota, misër, thekër dhe elb dhe 5% mjaltë
  • 0% Sheqerna të shtuar
  • Fruktooligosakaride, Bifidobaktere dhe Lactobacilli
  • I pasur me kalcium,kontribuon në zhvillimin dhe rritjen e foshnjës; hekur, i nevojshëm për rritjen dhe zhvillimin normal të kockave dhe burim i 9 vitaminave
  • Përmbajtja e lartë e fibrave
  • Drithëra PA: Pa konservues, pa kripëra të shtuara, pa aromatizues artificialë

Additional information

Weight 04 kg
brand

Ordesa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blevit plus Optimum 8 Cereals (Mjaltë)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *