HomeShopBabyBabé Pediatric Facial Moisturiser 50ml

Babé Pediatric Facial Moisturiser 50ml

1980 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Babé Pediatric Facial Moisturiser eshte kujdesi ditor i indikuar për hidratimin e fytyrës së foshnjave dhe fëmijëve. Hidraton lëkurën e tyre delikate dhe e mbron atë nga agresionet e jashtme pa irrituar. Gjithashtu, përforcon barrierën e lëkurës, duke mbrojtur fytyrën e lëkurës nga agresionet e jashtme. Tekstura e tij kremoze i siguron asaj një kapacitet më të mirë hidratues dhe e bën të lehtë aplikimin.

Përbërësit kryesorë:

  • 1% gjalpë kokum që hidraton lëkurën;
  • 0,5% Kompleksi Babe Baby-Care dhe 0,5% Kamomil me veprim qetësues;
  • 0,25% Vitaminë E me veti antioksiduese që mbron nga radikalet e lira.

Si të përdorni:

Aplikoni hidratuesin e fytyrës abe pediatrike në fytyrën e foshnjës, duke e masazhuar derisa të përthithet plotësisht.

 

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Pediatric Facial Moisturiser 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *