HomeShopBabyBlevit Plus 8 Cereales bibe 0%

Blevit Plus 8 Cereales bibe 0%

1093 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

  • Blevit plus Bibe 8 Drithërat është një muhalebi me drithëra të zgjedhura posaçërisht për të plotësuar ushqimin e foshnjës tuaj nga mosha 5 muajsh, pa sheqer të shtuar
  • Konsistenca dhe struktura e tij e butë e bëjnë atë aleatin më të mirë të shishes së biberonit
  • Burimi i fibrave të tretshme dhe të patretshme: Me FOS dhe drithëra të plota
  • Përmbajtje e lartë e kalciumit, hekurit dhe 9 vitaminave
  • Hekuri përbën zhvillimin normal kognitiv të fëmijëve
  • Përfshin kalcium dhe vitaminë D të cilat janë të nevojshme për rritjen dhe zhvillimin normal të kockave
  • Përveç kësaj, vitamina D kontribuon në funksionimin e duhur të sistemit imunitar të fëmijëve
  • Ofron Bifidobacterium infantis IM1: Bifidobakterie të patentuar dhe ekskluzive për laboratorët Ordesa dhe Lactobacillus rhamnosus.

*Pa sheqerna të shtuara

Additional information

Weight 06 kg
brand

Ordesa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blevit Plus 8 Cereales bibe 0%”

Your email address will not be published. Required fields are marked *