HomeShopBabyBabé Pediatric Bath 500ml

Babé Pediatric Bath 500ml

3300 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Babé Pediatric Bath është një pastrues i butë për lëkurën e brishtë të foshnjës dhe fëmijës që e mban lëkurën të hidratuar dhe të mbrojtur.

Eshtë një xhel pastrimi i përditshëm që, në fakt, respekton lëkurën e ndjeshme të foshnjës dhe fëmijës. Ky xhel dushi, falë formulës së tij unike, rikthen dhe forcon lëkurën duke e mbajtur atë të hidratuar dhe të mbrojtur.

Në përgjithësi, pastron lëkurën pa e tharë dhe e lë atë të freskët, të lëmuar dhe të qetë.

• Kompleksi i kujdesit për bebe (Aloe,Mimoze,Kandelula) 0.5%

Si të përdorni:
Aplikoni xhelin e banjës Babé Pediatric në lëkurë të lagur dhe masazhojeni. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Pediatric Bath 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *