HomeShopBabyBlevit Optimum 8 0% sheqer

Blevit Optimum 8 0% sheqer

920 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

  • Muhalebi drithërash me grurë integral, tërshërë, tritikale, oriz, grurë, misër, thekër dhe elb
  • E pasur me vitamina, kalcium dhe hekur, muhalebia është e përshtatshme për foshnja të moshës mbi 6 muaj
  • 0% sheqerna të prodhuara, 0% sheqerna të shtuar: pa sheqerna të shtuara ose të prodhuara duke parandaluar që fëmija të mësohet me shijet tepër të ëmbla dhe konsumimin e tyre të zakonshëm
  • 50% e drithërave janë drithëra të plota
  • Me fruktooligosakaride, bifidobaktere dhe laktobacile
  • Përmbajtja e lartë e kalciumit dhe hekurit dhe burimi i 9 vitaminave: kontribuon në zhvillimin dhe rritjen e foshnjës falë përmbajtjes së tij të kalciumit, i nevojshëm për rritjen dhe zhvillimin normal të kockave, dhe hekur, i cili kontribuon në zhvillimin normal kognitiv të fëmijëve
  • Drithëra PA: Pa konservues, pa kripëra të shtuara, pa shije artificiale dhe pa transgjenikë

Additional information

Weight 04 kg
brand

Ordesa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blevit Optimum 8 0% sheqer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *