HomeShopBabyBlenuten Neutro 0% sheqer

Blenuten Neutro 0% sheqer

2205 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Categories: ,

Description

  • Shtesë ushqimore e plotë dhe e ekuilibruar që ndihmon në plotësimin e dietës së fëmijëve për rritjen e tyre normale dhe zhvillimin fizik
  • Blenuten ka një përbërje të përshtatur posaçërisht për nevojat e fëmijëve nga mosha 1 vjeç
  • I pasur me kalcium, hekur, zink dhe 9 vitamina (përfshirë D, C dhe E)
  • Vitamina D kontribuon në funksionimin e duhur të sistemit imunitar Kalciumi dhe vitamina D janë të nevojshme për rritjen dhe zhvillimin normal të kockave tek fëmijët
  • Hekuri kontribuon në zhvillimin normal kognitiv te fëmijët
  • Blenuten Neutral 0% nuk ​​përmban sheqerna të shtuara, duke ndjekur rekomandimet e Organizatës Botërore të Shëndetësisë për të reduktuar marrjen e sheqerit
  • Gjithashtu përmban acid dokosaheksaenoik (DHA), 46 mg/100 g, shumë më tepër se markat e tjera kryesore
  • Blenuten Neutral 0% ka një përmbajtje të ulët laktozë dhe nuk përmban gluten, kështu që ka tolerancë dhe tretshmëri të shkëlqyer

Additional information

brand

Ordesa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blenuten Neutro 0% sheqer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *