HomeShopBabyBlenuten Cola Cao

Blenuten Cola Cao

2678 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Categories: ,

Description

  • Blenuten ColaCao është një suplement ushqimor i ekuilibruar për të plotësuar dietën e fëmijëve, për rritjen e tyre normale dhe zhvillimin fizik

  • Përberja e tij përshtatet me nevojat e të vegjëlve nga mosha 12m+

  • Është efektiv sepse ka në përbërjen e tij kalcium, hekur, zink dhe 13 vitamina, ka një përmbajtje të ulët laktoze, pra ka një tolerancë dhe tretshmëri të shkëlqyer
  • Blenuten siguron laktobacile, bifidobaktere dhe fruktooligosakaride, të lidhura me maturimin e mbrojtjeve natyrore dhe ekuilibrin e florës së zorrëve

  • Udhëzime mbi përdorimin

Shtoni 4 lugë Blenuten ColaCao në një gotë 160 ml ujë të ngrohtë dhe tundeni derisa të tretet plotësisht

I përshtatshëm si mëngjes ose si një vakt i ndërmjetëm

Additional information

Weight 08 kg
brand

Ordesa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blenuten Cola Cao”

Your email address will not be published. Required fields are marked *