HomeShopPersonal CareBabé Super Fluid Mattifying Sunscreen SPF50 50ml

Babé Super Fluid Mattifying Sunscreen SPF50 50ml

2990 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Mbrojtje e lartë ditore me një teksturë super të lëngshme pa vaj që përshtatet me lëkurën tuaj. Rekomandohet posaçërisht për lëkurë të yndyrshme ose të prirur ndaj akneve. Përmban Niacinamide për të ribalancuar vajin e tepërt. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Teksturë super e lehtë dhe e thatë që lë një finiturë mat dhe pa shkëlqim

Mbrojtje e lartë për të llojet e lëkurës, vecanërisht ato të kombinuara dhe të yndryshme

Veprim rregullues i sebumit falë Niacinamidës

• Filtra mbrojtës nga dielli SPF 50

• Karnozinë 0.2%

• Niacinamidë 4%

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Super Fluid Mattifying Sunscreen SPF50 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *