HomeShopPersonal CareBabé Hydra-Calm Body Milk 500ml

Babé Hydra-Calm Body Milk 500ml

2990 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Babé Hydra-Calm Body Milk ofron rehati të menjëhershme duke qenë një kujdes i përditshëm i përshtatshëm si për lëkurën delikate ashtu edhe për ato të ndjeshme. I formuluar me vaj Jojoba zvogëlon ndjeshmërinë e lëkurës sepse ky përbërës jo vetëm që hidraton dhe zbut thellësisht lëkurën, por gjithashtu përforcon barrierën e saj natyrore mbrojtëse. Për më tepër, ai përmban përbërës hidratues dhe qetësues që ofrojnë më shumë fleksibilitet dhe butësi në lëkurë duke e lënë atë me një ndjesi prej kadifeje.

Përbërësit kryesorë:
2,50% Glicerinë e mban lëkurën të hidratuar;
0,50% vaj Jojoba hidraton dhe zbut thellësisht lëkurën duke përforcuar barrierën e saj natyrore mbrojtëse;
0,50% Shea Butter ka veti zbutëse dhe hidratuese duke mbrojtur lëkurën nga dehidratimi;
Kompleksi 1% qetësues redukton kruajtjen, irritimin dhe inflamacionin duke siguruar mbrojtje dhe butësi për lëkurën.

Si të përdorni:
Aplikoni Babé Hydra-Calm Body Milk me një masazh të butë derisa të përthithet plotësisht.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Hydra-Calm Body Milk 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *