HomeShopBeautyBabé Stop AKN Mattifying Moisturiser Cream 50ml

Babé Stop AKN Mattifying Moisturiser Cream 50ml

2860 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Kremi hidratues Mattifying Babé Stop AKN është indikuar për të hidratuar llojet e lëkurës me vaj në kombinim dhe të prirur ndaj akneve.

Karakteristikat:
Moisturizer Babe Stop AKN Skin Balance hidraton lëkurën e yndyrshme dhe të kombinuar, ndërkohë që kontrollon sebumin e tepërt, parandalon njollat e shkaktuara nga aknet.

Emulsion i lehtë me përthithje të shpejtë
Hidraton lëkurën e yndyrshme dhe të kombinuar
Parandalon papërsosmëritë e shkaktuara nga aknet
Veprim anti-inflamator
Niacinamidi largon sebumin e tepërt
Mattizon lëkurën
Me acid salicilik për të zhbllokuar poret
Vitamina E mbron lëkurën nga radikalet e lira
Qetëson dhe zbut lëkurën

Si të përdorni:
Aplikoni kremin hidratues mattifying Babé Stop AKN në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë të pastër dhe të thatë.

Për rezultate më të mira, ne rekomandojmë përdorimin e përditshëm të kujdesit së bashku me xhelin pastrues Babe Stop AKN Purifying.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Stop AKN Mattifying Moisturiser Cream 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *