HomeShopBeautyBabé Stop AKN Spot Control Gel 8ml

Babé Stop AKN Spot Control Gel 8ml

1790 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Babe Stop AKN Spot Control Gel është indikuar për trajtimin e akneve. I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme dhe të kombinuar.

Karakteristikat
Babe Stop AKN Spot Control Gel është një xhel me tharje të shpejtë i cili zvogëlon në nivel lokal defektet nga lëkura e yndyrshme dhe e kombinuar, të shkaktuara nga aknet.

Redukton papërsosmëritë e lëkurës
Me acid salicilik për të zhbllokuar poret
Me lule Hamamelis
Veprimi anti-inflamator i rodheve
Rregullon sebumin e tepërt
Thani puçrrat pa lënë shenja
Xhel me tharje të shpejtë
Jo komedogjene
Hipoalergjike
Pa paraben
Pa vajra minerale
Si të përdorni
Përdorni Babe Stop AKN Spot Control Gel direkt në lëkurë me defekte dy deri në tre herë në ditë.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Stop AKN Spot Control Gel 8ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *