HomeShopBeautyBabé Total Cream 60ml

Babé Total Cream 60ml

2340 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Kremi Babé Total përbëhet nga një krem hidratues ditor i përshtatshëm për fytyrën dhe trupin e çdo lloj lëkure që ka nevojë për një nxitje hidratimi.

Përveç kësaj, ky krem indikohet për të riparuar lëkurën dhe për të qetësuar shqetësimet.

Në fund, lëkura juaj është shumë më e lëmuar, pa asnjë acarim apo rrëshqitje dhe duket rrezatuese dhe e ushqyer.

I formuluar me Acid Hyaluronic, Prebiotic Active dhe Centella Asiatica, ky produkt hidraton dhe ushqen thellësisht lëkurën duke e bërë atë më të shëndetshme. Për më tepër, barriera e lëkurës ribalancohet, forcohet dhe mbrohet nga agjentët e jashtëm.

Në fund, ky krem duhet të përdoret si në mëngjes ashtu edhe në mbrëmje që efekti i tij riparues të jetë më aktiv.

pH 6.5

• Niacinamid 4%

• Ekstrakt Centella Asiatica 1%

• Kompleksi qetësues (Aloe, Allantion, Kamomil, Alfa-Bisopolol ) 0.5%

• Prebiotik 0.2%

• Acid Hialuronik 0.1%

• Vitaminë A 0.1%

Si të përdorni:
Aplikoni Babé Total Cream çdo ditë në mëngjes dhe në mbrëmje. Aplikojeni me një masazh të lehtë derisa të përthithet plotësisht.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Total Cream 60ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *