HomeShopBeautyBabé Healthy Aging+ Multi Corrector Eyes and Lips Tensor 15ml

Babé Healthy Aging+ Multi Corrector Eyes and Lips Tensor 15ml

3250 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Babé Healthy Aging+ Multi Corrector Eyes and Lips Tensor është një krem kundër plakjes, i formuluar posaçërisht për zonën e konturit të syve dhe buzëve. Ka aftësinë jo vetëm të mbrojë lëkurën tuaj, por edhe të luftojë shenjat e plakjes dhe lodhjes.

Me një kombinim unik të përbërësve aktivë, ai synon të gjitha problemet e atyre zonave. Me përmbajtje Bakuchiol dhe Retinol të kapsuluar, ai mund të stimulojë prodhimin e kolagjenit, duke rritur elasticitetin dhe qëndrueshmërinë dhe duke përmirësuar linjat e shprehjes dhe rrudhat.

Prania e Acidit Hyaluronik e lejon atë jo vetëm të hidratojë thellësisht lëkurën, por edhe ta zbusë atë.

Dhe, për shkak se përmban gjithashtu kafeinë, ajo rrit mikroqarkullimin duke kontribuar në reduktimin e qeseve të syve dhe rrathëve të errët. Me një teksturë të lehtë, që përthithet lehtësisht, ky kujdes për sytë dhe buzët do t’ju japë një çehre më të re dhe me shkëlqim.

 • Kafeinë 3%
 • Centella Asiatica 3%
 • Biolin Prebiotik 2%
 • Acid Hialuronik 1%
 • Kolagjen biostimulues 2%
 • Kompleks hidratues 1%
 • Vitamina C 1%
 • DMAE 2.5%
 • Kolagjen 0.5%
 • Retinol I enkapsuluar 0.25%
 • Bakuchiol 0.5%
 • Vitaminë E 0.25%

Si të përdorni:
Aplikoni 4 pika Babé Healthy Aging+ Multi Corrector Eyes and Lips Tensor direkt në qepallën e poshtme. Duke shmangur qepallën e lëvizshme, masazhoni butësisht me prekje të buta.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Healthy Aging+ Multi Corrector Eyes and Lips Tensor 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *