HomeShopPersonal CareBabé Roll-On Deodorant Anti-Perspirant 50ml

Babé Roll-On Deodorant Anti-Perspirant 50ml

1300 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Babe Roll-On Deodorant Anti-Derspirant është indikuar për të neutralizuar erën dhe rregulluar djersitjen në sqetullat e ndjeshme dhe delikate. I përshtatshëm për meshkuj dhe femra.
Karakteristikat:
Babe Roll-On Deodorant Anti-Derspirant për meshkuj dhe femra mbron lëkurën e ndjeshme dhe delikate gjatë gjithë ditës, duke rregulluar djersitjen dhe duke neutralizuar aromat.

Deodorant antidjersë Unisex
Me veprim qetësues dhe zbutës të Alfa-bisabolol
Eliminon erën e keqe
Rregullon djersitjen e tepërt
Respekton pH fiziologjik të lëkurës
Qetëson dhe e lë lëkurën të lëmuar
Pa vajra minerale
Hipoalergjike

Si të përdorni:
Përdorni Babe Roll-On Deodorant Anti-Perspirant në sqetullat e thata, duke shmangur lëkurën e irrituar.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Roll-On Deodorant Anti-Perspirant 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *