HomeShopPersonal CareBabé Hydra-Calm Body Wash 500ml

Babé Hydra-Calm Body Wash 500ml

2800 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Babé Hydra-Calm Body Wash është një produkt për higjienën e përditshme të lëkurës së ndjeshme dhe delikate, duke siguruar hidratim dhe rehati dhe duke respektuar ekuilibrin natyral të lëkurës.

Babé Hydra-Calm Body Wash është një larës trupi i butë, i formuluar për të respektuar ekuilibrin natyral të lëkurës. Është i përshtatshëm për higjienën e përditshme të lëkurës së ndjeshme dhe delikate, pasi pastron butësisht lëkurën, ndërsa mbron pengesën natyrale të lëkurës për shkak të tolerancës së lartë ndaj lëkurës. I pasuruar me kamomil që qetëson në mënyrë efektive lëkurën, ky produkt ofron rehati të menjëhershme. Ai përmban përbërës aktivë shumë efektivë që përforcojnë barrierën mbrojtëse natyrore të lëkurës duke e hidratuar atë.

Përbërësit kryesorë:
Kompleks 0,5% Babe Soothing që qetëson dhe zbut lëkurën;
0,5% Faktor hidratues që hidraton lëkurën;
0,25% Jojoba aktive që hidraton lëkurën.

Si të përdorni:
Aplikoni Babé Hydra-Calm Body Wash në lëkurë të lagur dhe masazhoni. Shpëlajeni tërësisht me ujë.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Hydra-Calm Body Wash 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *