HomeShopPersonal CareBabé Hair Anti-Hair Loss Lotion 125ml

Babé Hair Anti-Hair Loss Lotion 125ml

2730 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Locion kundër rënies së flokëve Babé është një formulë shumë e përqendruar, që aktivizon folikulën e flokëve për të rregulluar dhe zhvillimin e flokëve. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.

Karakteristikat:
Locioni kundër rënies së flokëve Babé forcon dhe mbron gjëndrën e flokëve nga rrënja deri në majat, ndërkohë që aktivizon oksigjenimin dhe qarkullimin kapilar.

I përshtatshëm për kujdesin e përditshëm
Ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve
Me ekstrakt Ginkgo Biloba
Proteina e hidrolizuar e sojës
Përmirëson strukturën e flokëve

Si të përdorni:
Aplikoni locion Babé kundër rënies së flokëve në rrënjën e flokëve, fërkojeni në lëkurën e kokës. Përdoreni së bashku me shampon kundër rënies së flokëve Babe.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Hair Anti-Hair Loss Lotion 125ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *