HomeShopPersonal CareBabé Oil Soap 500ml

Babé Oil Soap 500ml

3580 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Sapuni vajor Babé 500ml hidraton dhe qetëson lëkurën falë përmbajtjes së lartë të acideve yndyrore esenciale.

Babé Oil Sapun 500ml është një solucion pastrimi i përditshëm që lan në mënyrë efektive lëkurën tuaj pa e tharë gjatë procesit. Në fakt, falë pranisë së vajrave zbutës 40% në përbërjen e tij, gjithashtu hidraton intensivisht lëkurën tuaj. Për më tepër, përmbajtja e tij e lartë e acideve yndyrore esenciale jo vetëm që rikthen nivelin e hidratimit të lëkurës, por gjithashtu parandalon dehidratimin dhe siguron mirëqenie të menjëhershme. Falë këtij ushqyesi dhe mbrojtësi është i përsosur për të ofruar kujdes të rregullt për lëkurën e thatë, shumë të thatë ose atopike. Për më tepër, përbërja e tij ka po aq veti qetësuese që lehtësojnë menjëherë kruajtjen dhe shtrëngimin.

Përbërësit kryesorë:
40% vaj soje është përgjegjës për një veprim zbutës;
1% Inca Inca Ichi Oil është një agjent i shkëlqyer hidratues për lëkurën;
0,5% Vitamina F jo vetëm që ka veti zbutëse, por edhe përfitime hidratuese.

Si të përdorni:
Përdorni sapun Babé Oil 500ml gjatë dushit ose banjës si pastruesin tuaj të zgjedhur. Aplikoni një sasi të përshtatshme në lëkurën e lagur të të gjithë trupit dhe masazhojeni. Më pas, përfundoni duke e shpëlarë tërësisht me ujë.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Oil Soap 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *