HomeShopBeautyBabé Stop AKN Repairing Moisturiser 50ml

Babé Stop AKN Repairing Moisturiser 50ml

3400 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Babé Repairing Moisturizer rivendos barrierën e lëkurës, ndërsa riparon dhe qetëson aknet.
Babé Repairing Moisturizer është një kujdes i përditshëm për problemet dermatologjike të lëkurës dhe rigjeneron thatësinë ekstreme dhe parandalon aknet e reja.

Me një veprim antibiotik;
teksturë jo vajore;
Thithje e lehtë;
Me vitaminë E;
Lëkura rikthen fleksibilitetin dhe elasticitetin e saj.

Si të përdorni:
Aplikoni Babé Repairing Moisturizer në mëngjes dhe në mbrëmje me një masazh të butë.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Stop AKN Repairing Moisturiser 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *