HomeShopBeautyBabé Micellar Water

Babé Micellar Water

2470 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Babé Micellar Water është një ujë micellar pastrues që me një gjest të vetëm largon papastërtitë dhe grimin nga fytyra, sytë dhe buzët. Për shkak të pranisë së një kompleksi qetësues që ndihmon në reduktimin e kruajtjes dhe acarimit, ky produkt është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë ato më të ndjeshmet. Përveç kësaj, ai gjithashtu përmban përbërës hidratues. Në total, ky ujë pastrues i jep lëkurës rehati, freski dhe lagështi.

Përbërësit kryesorë:
1% Betain hidraton, qetëson dhe gjithashtu ndihmon në reduktimin e inflamacionit;
2,50% Glicerinë e mban lëkurën të hidratuar;
Kompleksi qetësues 0,25% redukton kruajtjen dhe gjithashtu irritimin.

Si të përdorni:
Aplikoni Babé Micellar Water si në fytyrë ashtu edhe në sy, duke përdorur një jastëk pambuku. Përsëriteni aplikimin nëse është e nevojshme. Mos e shpëlani.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Micellar Water”

Your email address will not be published. Required fields are marked *