HomeShopBeautyBabé Lip Repairing Cream 15ml

Babé Lip Repairing Cream 15ml

1160 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Kremi riparues i buzëve Babé është një balsam hidratues dhe ushqyes për buzët që rigjeneron dhe riparon gjithashtu lëkurën. Ky produkt nuk është i përshtatshëm vetëm për buzët por edhe për zonën perinazale. Është formuluar me një kombinim përbërësish që në thelb kanë aftësinë për të qetësuar, lehtësuar dhe riparuar me shpejtësi indin e lëkurës. Duke qenë se është veçanërisht i dobishëm në dimër, pasi mbron nga të ftohtit dhe era, thatësia ekstreme dhe gjithashtu qetëson irritimin.

Përbërësit kryesorë:
Kompleksi riparues 4% që është një kombinim përbërësish me aftësinë për të siguruar hidratim dhe riparuar lëkurën e dëmtuar;
2% vaj Rosa Moschata me veti rigjeneruese të lëkurës, pra ndihmon në shërimin e indeve të dëmtuara;
4% Shea Butter mbron lëkurën nga dehidratimi;
0,5% Vitaminë E që jep veti antioksiduese.

Si të përdorni:
Aplikoni kremin riparues të buzëve Babé në buzë dhe/ose në zonën perinazale gjatë gjithë ditës, aq shpesh sa të nevojitet.

 

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Lip Repairing Cream 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *