HomeShopBeautyBabé Healthy Aging Multi Defense Age Rescue Ampoules 7x2ml

Babé Healthy Aging Multi Defense Age Rescue Ampoules 7x2ml

3500 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

pH 5.5

Ampulat Multi Defense janë një koktejl vitaminash që aktivizojnë mbrojtjen natyrale të lëkurës tuaj dhe luftojnë në mënyrë efektive rrudhat dhe linjat e shprehjes

Një formulë inovative që përveç kompleksit të vitaminave me vitamina A, B3, B5, C dhe E, përfshin Pro-Vitaminë D dhe Vitaminë D që rikthen funksionin barrierë të lëkurës dhe lufton shenjat e plakjes

Përmban Vitaminë D + Pro-Vitaminë D

• Niancinamidë 3%

• Vitaminë D 3%

• Prebiotikë 2%

• Centella Asiatica 2%

• Kompleks peptidi kundër plakjes (kolagjen biostimulator) 2%

• Pantenol 1%

• Vitaminë A, C dhe E 0.50%

• Pro-vitaminë D 0,50%

• Acid hialuronik 0.05%

Udhëzime: Për përdorim të përditshëm, në mëngjes dhe në mbrëmje. Shkundni ampulën përpara se ta hapni. Thyejeni pjesën e sipërme, futni dispenserin dhe aplikoni gjysmë ampule në fytyrë, qafë dhe qafë të pastër dhe të thatë më parë. Masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Healthy Aging Multi Defense Age Rescue Ampoules 7x2ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *