HomeShopBeautyBabé Healthy Aging+ Multi Action Cream For Mature Skin 50ml

Babé Healthy Aging+ Multi Action Cream For Mature Skin 50ml

4070 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Kremi Babé Healthy Aging+ Multi Action for Mature Skin ka një formulë unike të krijuar për të përmbushur nevojat e lëkurës. Ndërsa lufton shenjat e plakjes, të tilla si rrudhat dhe humbja e densitetit, ai gjithashtu mbron dhe ofron rehati për lëkurën. Duke pasur aftësinë për të përmirësuar qarkullimin e qelizave dhe për të nxitur prodhimin e kolagjenit, për shkak të pranisë së Centella asiatica dhe Acidit Laktik, ka një efekt të thellë forcues duke ndihmuar në densifikimin e strukturës së lëkurës dhe rikthimin e kontureve të saj. Përveç kësaj, me një kompleks ushqyes, tekstura e tij e lëmuar dhe e mëndafshtë hidraton dhe ushqen thellë, duke ndihmuar në forcimin e barrierës së lëkurës dhe duke i ofruar rehati lëkurës. Rimbushja dhe ngushëllimi i tij ju jep një pamje më të butë, të ndritshme dhe më të re.

• Centella Asiatica 3%

• Biolin prebiotik 2%

• Kompleks ushqyes 1%

• Elastin 1.5%

• Acid Laktik 1%

• Vitamina C 0.5%

• Kolagjen 0.5%

• Acid Hialuronik 0.1%

• Acid piruvik 0.5%

• Karninoza 0.2%

Si të përdorni:
Aplikoni krem Babé Healthy Aging+ Multi Action for Mature Skin në lëkurë të pastruar dhe të thatë në mëngjes dhe në mbrëmje. Masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Healthy Aging+ Multi Action Cream For Mature Skin 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *