HomeShopBeautyBabe Hydro 24h Light Cream SPF20 50ml

Babe Hydro 24h Light Cream SPF20 50ml

3330 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Krem hidratues për fytyrën me teksturë të lehtë për lëkurë normale – të kombinuar

Me mbrojtje UVA-UVB nga dielli

24-h hidratim

Falë teksturës së lehtë, përthithet menjëherë dhe nuk lë shkëlqim në fytyrë

• Filtra mbrojtës nga dielli

• Allantoin 0.3%

• Squalene 0.5%

• Glicerine 4%

• Vitamin E 0.25%

• Vaj avokado 1%

• Pantenoli 1.5%

• Faktorë natyral hidratues 1%

Udhëzime: Për përdorim të përditshëm, në mëngjes dhe në mbrëmje. Aplikojeni në fytyrë të pastër dhe të thatë dhe masazhojeni butësisht deri në përthithje të plotë.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babe Hydro 24h Light Cream SPF20 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *