3700 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

BABE Hydro 24h Cream-Gel është hidratues 24h me mbulim mat.

Krem hidratues me teksturë krem-xhel, shumë i ftohtë dhe që përthithet shpejt.

Tekstura e saj e ftohtë dhe ujore është ideale edhe për fytyrat me mjekër, pasi nuk lë gjurmë të bardha midis qimeve. Sinergjia e disa aktivëve hidratues në formulë arrin të lërë lëkurën të hidratuar gjatë 24 orëve (Hidratimi i testuar me teknikën e Korneometrisë). Formulë e pasuruar me aktivë qetësues.

E përkryer për lëkurë të kombinuar. Jo komedogjene. Vegane.

• Glicerinë 4%

• Niamicidë 2%

• Jojoba aktiv 0.6%

• Vitaminë E 0.25%

• Faktorë natyral Hidratues 1%

• Betainë 1%

Mënyra e përdorimit: Për përdorim të përditshëm, në mëngjes dhe në mbrëmje. Aplikojeni në fytyrë të pastër dhe të thatë dhe masazhojeni butësisht deri në përthithje të plotë.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “”

Your email address will not be published. Required fields are marked *