HomeShopBeautyBabé Healthy Aging+ Multi Rejuvenating Revitalising Booster 50ml

Babé Healthy Aging+ Multi Rejuvenating Revitalising Booster 50ml

6890 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Babé Healthy Aging+ Multi Rejuvenating Revitalizing Booster është një serum global xhel-krem kundër plakjes i formuluar posaçërisht për të luftuar shenjat e plakjes duke mbrojtur nga agresionet e jashtme.
Me kalimin e kohës, lëkura jonë plaket, jo vetëm për shkak të faktorëve të brendshëm, por edhe për shkak të ekspozimit ndaj agresioneve të jashtme. Me këtë në mendje, kjo formulë inovative ka aftësinë jo vetëm për të parandaluar dhe reduktuar shenjat e plakjes, por edhe për të forcuar barrierën e lëkurës dhe për të formuar një mburojë mbrojtëse nga burimet mjedisore të acarimit. Me përbërës të fuqishëm aktivë ky serum ndihmon në rikthimin e fleksibilitetit dhe qëndrueshmërisë së lëkurës duke përmirësuar linjat e imëta dhe rrudhat. Tekstura e tij e këndshme xhel-krem gjithashtu rrit hidratimin dhe shkëlqimin duke qenë i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Përmirësimi i pamjes së përgjithshme të lëkurës ju jep një pamje më të re dhe të shëndetshme.

MULTIRIGJENERUES , përforcues dhe rigjallërues

Lëkurë me e lëmuar dhe më e freskët

Rikthen qëndrueshmërinë dhe fleksibilitetin në lekurë

Barazon tonin dhe ndricon

• Acid Hialuronik 5%

• Centella Asisatica 2%

• Biolin prebiotik 2%

• Kolagjen biostimulator 2%

• Kreatine 1%

• Elastin 1.5%

• Bakuchiol 1%

• Vit.E,C 0.5%

• Kompleksi ushqyes (Aloe.Mimoze,Kandelula) 1%.

• Teprenone 3%

• DMAE 2.5%

• Qeramidet 1%

• Karnozina 0.2%

Si të përdorni:
Aplikoni Babé Healthy Aging+ Multi Rejuvenating Revitalizing Booster në lëkurë të pastruar dhe të thatë në mëngjes dhe në mbrëmje. Masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Healthy Aging+ Multi Rejuvenating Revitalising Booster 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *