HomeShopBeautyBabé Healthy Aging+ Multi Protector Lifting Detox Cream SPF30 50ml

Babé Healthy Aging+ Multi Protector Lifting Detox Cream SPF30 50ml

5100 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Babé Healthy Aging+ Multi Protector Lifting Detox Cream SPF30 është një krem global kundër plakjes, i përsosur për njerëzit që kanë një mënyrë jetese urbane dhe janë në kontakt të vazhdueshëm me faktorët e ndotjes. Me një formulë unike, ky krem dite mbron nga ndotja dhe ekspozimi ndaj diellit duke luftuar shenjat e plakjes. Kombinimi i tij i fuqishëm i përbërësve mund të stimulojë prodhimin e kolagjenit, duke rritur elasticitetin dhe qëndrueshmërinë dhe duke ndihmuar në parandalimin dhe reduktimin e linjave të imëta dhe rrudhave. Me një kompleks ushqyes, ky krem gjithashtu mund të hidratojë dhe ushqejë thellësisht, duke forcuar barrierën e lëkurës dhe duke e mbajtur lëkurën të hidratuar deri në 24 orë.

DMAE 2.5%

• Allantoin 0.5%

• Acid Hialuronik 0.1%

• Centella Asisatica 3%

• Kolagjen 0.5%

• Biolin prebiotik 2%

• Elastin 1.5%

• Vit.E, C 0.5%

• Kompleksi ushqyes (Aloe.Mimoze,Kandelula) 1%

• Karnozinë 0.2%

• Pantenol 1.5%

Si të përdorni:
Aplikoni krem Babé Healthy Aging+ Multi Action for Mature Skin në lëkurë të pastruar dhe të thatë në mëngjes dhe në mbrëmje. Masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Healthy Aging+ Multi Protector Lifting Detox Cream SPF30 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *