HomeShopPersonal CareBabé Intimate Hygiene Gel 250ml

Babé Intimate Hygiene Gel 250ml

1820 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Babé Intimate Hygiene Gel është indikuar për higjienën ditore intime të femrave.

Karakteristikat:
Babé Intimate Hygiene Gel pastron butësisht zonat intime, respekton pH-në fiziologjike, ndërsa parandalon infeksionet dhe acarimet e lëkurës.

Pastrim i butë për përdorim të përditshëm
Qetëson dhe mbron irritimet dhe infeksionet
Me veprim antibakterial dhe antiseptik
Lëkura e hidratuar nga veprimi i acidit laktik dhe proteinës së sojës
Respekton zonën intime dhe ruan ekuilibrin e pH
Forcon barrierën natyrale të lëkurës
Agjentë kundër erës
I testuar gjinekologjikisht
Pa vajra minerale
Hipoalergjike

Si të përdorni:
Aplikoni Babé Intimate Hygiene Gel në lëkurë të lagur dhe hiqeni me ujë.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Intimate Hygiene Gel 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *