HomeShopUncategorizedBabe Aloe Vera Gel 300 ml

Babe Aloe Vera Gel 300 ml

2970 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

ph 5.5

Rifreskon,hidraton dhe qetëson

E përshtatshme për lëkurë të ndjeshme

Ideale për t`u përdorur pas ekspozimit në diell,depilimit me dyll, lazer, dermoabrazion etj

  • Aloe Vera ekuivalente me 100% të aloes së pastër.
  • Betaine 1%
  • Pantenoli 0.5%
  • Kamomil 0.25%

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babe Aloe Vera Gel 300 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *