HomeShopPersonal CareBabé Hair Extra Mild Shampoo 500ml

Babé Hair Extra Mild Shampoo 500ml

1920 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Babé  Extra Mild Shampoo është një shampo delikate e krijuar për përdorim të përditshëm. Për shkak të një formule që respekton pH-në e kokës, mund të përdoret nga të gjitha llojet e skalpit, duke përfshirë ato të ndjeshme. Kjo shampo njëkohësisht hidraton dhe mbron flokët duke e bërë atë ideal për ata që lajnë shpesh flokët ose kanë nevojë për një shampo neutrale për t’u alternuar me trajtime të tjera. Gjithashtu, për shkak të agjentëve kondicioner që përmban, flokët tuaj bëhen më të shndritshëm, më të butë dhe më të lehtë për t’u krehur.

Përbërësit kryesorë:
1,20% Kondicioner për Flokët të cilët ofrojnë vitalitet dhe gjithashtu butësi për flokët;
Ekstrakt 1% mjaltë jo vetëm që hidraton, por edhe mbron flokët;
1% Panthenol i bën flokët më elastikë, më të butë dhe më të lehtë për t’u krehur;
1% Natriumi PCA jep butësi, redukton elektricitetin statik dhe ndihmon në krehje.

Si të përdorni:
Aplikoni shampon në flokë të lagur dhe në lëkurën e kokës me majat e gishtave dhe masazhojeni.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Hair Extra Mild Shampoo 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *