HomeShopSuplementsDiosmin Plus

Diosmin Plus

2000 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
SKU: 903225 Category: Tag:

Description

Përdorimi:

Suplement ushqimor me µSMIN® plus (Diosminë e mikronizuar dhe flavonoide), ekstrakt nga Ruscus, Vitaminë C dhe Vitaminë E.

Vitamina E merr pjesë në formimin fiziologjik të kolagjenit dhe funksionin normal të enëve të gjakut.

Vitamina E ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

Dozimi: 1 deri 3 tableta në ditë të shoqëruar me një gotë ujë. Këshillohet të merret pas ushqimit.

Përbërësit:

µSMIN® plus prej të cilës Diosminë 240mg, Ruscus 100mg, Vitaminë C 80mg, Vitaminë E 6mg

Additional information

brand

Epsilon Health

form

Oral Granules

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Diosmin Plus”

Your email address will not be published. Required fields are marked *