Arichol

1950 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
SKU: 10008779 Category: Tag:

Description

Përdorimi :

Ndihmon në mbajtjen në kontroll të kolesterolit në gjak, mbron organizmin nga yndyrnat në gjak si rezultat i stresit oksidativ, ul nivelin e hemocisteinës në gjak, ka veprim të fuqishëm antioksidues, mbron indin muskular.

Dozimi: 1 tabletë në ditë.

Përbërësit :

Monakolinë K (maja e kuqe nga orizi 10mg), Koenzimë Q10, ekstrakt ulliri dhe nga farat e rrushit, Vit.B, acid folik

Additional information

brand

Epsilon Health

form

Oral Tablets

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Arichol”

Your email address will not be published. Required fields are marked *