HomeShopBeautyBabé Stop AKN Keratolytic Fluid 30ml

Babé Stop AKN Keratolytic Fluid 30ml

3290 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Babé Stop AKN Keratolytic Fluid është një xhel inovativ i përshtatshëm për llojet e lëkurës me vaj, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme. E pasur me acid glikolik dhe iris citobiolik, kjo formulë rigjeneron dhe rinovon lëkurën nga brenda jashtë, duke minimizuar shfaqjen e papërsosmërive dhe shenjave të akneve dhe duke rregulluar prodhimin e vajit për të parandaluar shpërthimet. Lëkura rikthen pamjen e saj të lëmuar dhe të barabartë me 75%, siç konfirmohet nga vullnetarët e provave klinike.

Përbërësit kryesorë:
Acidi glikolik eksfolon shtresën më të jashtme të qelizave të vdekura, duke zbuluar lëkurën më të shndritshme dhe më të freskët poshtë saj;
Cytobiol iris redukton prodhimin e vajit, lufton shkëlqimin dhe vret bakteret për të parandaluar puçrrat dhe puçrrat në lëkurën e yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve.

  • Kripe zinku e acidit karbokslili pirolidon 0.05%
  • Jojoba Aktiv 0.12%

Si të përdorni:
Masazhoni Babé Stop AKN Fluid Keratolytic në lëkurë të pastër dhe të thatë, derisa të përthithet plotësisht. Aplikojeni çdo natë për 3 javë, pushoni në javën e 4-të.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Stop AKN Keratolytic Fluid 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *