HomeShopBabyBabé Pediatric Transparent Sunscreen Wet Skin SPF 50+ 200ml

Babé Pediatric Transparent Sunscreen Wet Skin SPF 50+ 200ml

3300 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

BABE Fotoprotector Pediatric Sunscreen Transparent Wet Skin me një fund transparent, i formuluar posaçërisht për të mbrojtur lëkurën delikate të fëmijëve. Rekomandohet për moshat nga 3 vjeç e lart.

Parandalon dhe mbron lëkurën delikate të fëmijëve nga djegia nga dielli. Promovon hidratimin e lëkurës së fëmijëve.

Wet Skin Technology: mbrojtje e lartë në lëkurë të thatë dhe të lagur.

Fund transparent, nuk lë mbetje të bardha në lëkurë.
Sistem 360º: Lejon spërkatje të vazhdueshme në çdo pozicion.

Veprim antioksidues falë Vitaminës E.

Veprim qetësues falë Bisabololit. Shumë rezistent ndaj ujit (VWR).

Udhëzime: Aplikojeni me bollëk 20 minuta para ekspozimit në diell dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë. Riaplikoni shpesh në lëkurë të lagur ose të thatë.

Additional information

brand

Babé

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babé Pediatric Transparent Sunscreen Wet Skin SPF 50+ 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *