HomeShopSuplementsArichol 200k

Arichol 200k

2510 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

ërdorimi:

  • Parandalimin dhe trajtimin e obezitetit
  • Mbajtjen e një peshe normale

Përbërësit:

Suplement me ekstrakte të fasuleve të thata

Dozimi: 1-2kapsula 15min para secilit vakt.

Doza maksimale 4tableta në ditë.

Additional information

brand

Epsilon Health

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Arichol 200k”

Your email address will not be published. Required fields are marked *