HomeShopBabyBlevit Plus Frutas sin gluten%

Blevit Plus Frutas sin gluten%

1691 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

  • Blevit plus Superfibra me fruta pa gluten është një muhalebi e përbërë nga orizi kaf, misri, fruktooligosakaridet dhe inulina për ushqyerjen plotësuese të foshnjës nga mosha 4 muaj
  • Përmban tul frutash ekuivalent me 25g fruta të freskëta (portokall, mollë, banane, ananas, dardhë dhe kivi) që e bën atë ideal për futjen e frutave në dietën e foshnjave, të cilët ndonjëherë refuzojnë aciditetin e tyre
  • Me fruktooligosakaride, një burim i fibrave të tretshme
  • Blevit Plus superfibra me fruta pa gluten ofron një efekt Superfibër, për shkak të përmbajtjes së tyre: fibra të patretshme, inulinës dhe FOS (fibrave të tretshme)

Additional information

Weight 06 kg
brand

Ordesa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blevit Plus Frutas sin gluten%”

Your email address will not be published. Required fields are marked *