HomeShopMedicinesOmeprazol VIR 20mg

Omeprazol VIR 20mg

530 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Përdorimi :

  • Në refluksion Gastroezofageal (GERD)
  • ulcerën në stomak dhe duoden
  • në sidromën Zollinger Ellison

Dozimi: Sipas përshkrimit të mjekut.

Përbërësit :

Omeprazol 20 mg

Additional information

brand

VIR

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Omeprazol VIR 20mg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *