HomeShopMedical DeviceProteze gjiri Basic Light 2S 292

Proteze gjiri Basic Light 2S 292

9500 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

  • Format e gjoksit që ofrojnë kujdesin bazë që ju nevojitet për një pamje simetrike
  • Format e gjirit Amoena Essential plotësojnë të gjitha nevojat themelore të kujdesit të gjirit pas mastektomisë dhe ofrojnë simetri të ekuilibruar

Additional information

brand

Amoena

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Proteze gjiri Basic Light 2S 292”

Your email address will not be published. Required fields are marked *