Balm

1800 L

Add to wishlist Add to compareAsk about productCompare
Category:

Description

Ky balsam sintetik është nga koleksioni i produkteve të kujdesit pasues Ellen Wille Hairpower. Një balsam me aromë të butë që ka një aromë të freskët dhe shumë delikate.

Si ta përdor?
Pasi të keni larë parukën/flokun tuaj me shampo, shtoni disa pika balsam Hairpower në një tas/lavaman me ujë të vakët. Lëreni të zhyten në tretësirë për rreth 10 minuta. Pas 10 minutash, shpëlajeni produktin derisa uji të jetë i pastër.

Mos e fërkoni ose shtrydhni parukën/copën tuaj kur është e lagur. Në vend të kësaj, hiqni butësisht ujin e tepërt nga paruka/floku dhe lëreni të thahet natyrshëm në mbajtësen tuaj të parukeve.

Madhësia e shisheve: 200 ml

Additional information

brand

Ellen Wille

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *