Tel: +355 4 223 4048 | Webmail

Uno strumento che funziona senza accensioni e conseguenze - levitra 20. Non rimandare i momenti felici!

Ekslusivitet
50 PRODUKTE
28 Pika
ne cdo qytet
Qe Prej
1993
Larmi
Produktesh
Lider
Ne cilesi
20 Evenet
ne vit
Eksluziv

Epsilon Health Arichol 200K

Eshtë një pajisje mjekësore për humbjen e peshës dhe kontrollin e peshës që përmbahet në kompleksin e glikoproteinave Captocarb nga fasulet në kombinim me cimetikon.

Me shume...
Eksluziv

ACIFOLIC (Quatrefolic)

 

Suplement ushqimor i cili përmban acid folik. Nivelet e ulta të acidit folik përbëjnë rrezik për dëmtime të tubit neural gjatë zhvillimit embrional. Acidi folik ndihmon në zhvillimin e indeve të nënës gjatë shtatzanisë.

Me shume...

EUROFARMA TV

KESHILLA

100 keshilla mjekesore me me interes per cdo njeri

Si te  shmangni problemet e hipertensionit, zemre s, kancerit, hollimit te  kockave e shume  se mundjeve te  tjer ...

Këshilla për të ulur kolesterolin:

1-Për të ulur përqindjen e lartë të kolesterolit nuk duhet të pini cigare dhe nëse pini, mundoheni ta ulni numrin ...

10 shenja që tregojnë që keni mungesë hekuri në trup.

Rreth 9% e grave vuajnë nga mungesa e hekurit, sipas studimeve të kryera nga Centers for Disease Control and Preventio ...

Coenzimi Q10

Coenzimi Q10 thuhet se ndihmon në trajtimin ose parandalimin e kushteve të mëposhtme shëndetësore: * Sëmundja e Al ...

Vitamina B

Vitamina B-Kompleks rrit nivelin e energjisë dhe mirëqenien e përgjithshme B-Kompleks shpesh përmendet si një grup ...

Roli i Vitamines C

Roli i Vitamines C ne mbrojtjen nga virusi i gripit dhe jo vetem! Kur sistemi yne imun eshte i dobet atehere ne jemi me ...

2022 All right reserverd © EURO FARMA
Design by Gremza